У кошику немає товарів. Почніть покупки в нашому каталозі

Дуже раді, що Ви завітали в

DomikPozitiva.com.ua

png
 

DomikPozitiva.com.ua - це проект однієї людини. Я - Анна, будемо знайомі. Я займаюся всілякими видами рукоділля. Мені цікаво все! Єдина біда в тому, що 24 годин на добу це дуже-дуже мало :) В Україні величезна кількість рукодільниць з великим запасом креативу і ентузіазму. Сподіваюся ми потоваришуємо. Я завжди відкрита новим ідеям та позитивним знайомствам.

Приховувати не буду - я ще той "творчий хом'як". Як кажуть мої близькі: «ти знатний хом'як» при цьому поблажливо додаючи: "добре, добре не сперечаємося, творчі хом'яки теж люди ..."

homyak_7302png

Не знаю як у Вас, а мої "хомячьи запаси" всюди. Всі полички, шухлядки і коробочки ретельно утрамбовані рызними "прибамбасами" для рукоділля. У моїй голові приблизно та ж ситуація :) В ній живуть: «хочу зробити», «обов'язково спробую», «зроблю такого ж, але без крил», «куплю цю штуку з наступної зарплати» і т.д.

Через це в магазини мене одну майже нsколи не відпускають :) Побачивши чергові фенічкі, тканюшки, моточки ниток або гудзиків - у мене автоматично спрацьовує "хом'ячий інстинкт"! Мені все потрібно! Приносячи додому черговий пакет "запасів" на питання: "Ну, а це тобі навіщо?" ... (ось дивні люди... звідки я знаю!?)... завжди задумливо відповідаю: «Поки точно не знаю, але воно мені ТОЧНО знадобиться!!!». Ось так і живу. Хочу - створюю, а хочу - витворюю. Рукоділля - це перш за все стан душі і спосіб самовираження. Адже так важливо бути щасливим хоча б в таких дрібницях! І абсолютно байдуже який висновок напише психіатр колись про рукодільниць !!!

Я намагаюся мислити позитивно і вірю в краще, чого і Вам бажаю :)

Вхід в особистий кабінет ×
Відновлення паролю ×
Введіть email адресу, як при реєстрації.
Ми вишлемо на неї ссилку для відновлення паролю.
Реєстрація особистого кабінету покупця ×