У кошику немає товарів. Почніть покупки в нашому каталозі

 

Пересилаємо: Новою поштою, Джастін та Укрпошта. Обов'язково при оформленні замовлення окрім даних для пересилання пишіть назву обраного перевізника

 

В нашому магазині немає мінімальної суми замовлення, АЛЕ на замовлення сумою менше 250 грн. до загальної вартості замовлення додається від 10-20 грн. (накладні витрати нашого магазину на обробку і відправлення замовлення). Ця сума відноситься в загальну вартість товару в замовленні.

Оформляючи замовлення на суму до 250 грн. Ви приймаєте цю умову.

Вартість пересилання оплачуєте за тарифом перевізника в момент отримання посилки безпосередньо перевізнику. Враховуйте будь-ласка, що ми не можемо впливати на ціноутворення послуг перевізників, на терміни та якість їх роботи або змінити їх правила щодо пакування.

Всі ризики ушкоджень і втрати товару переходять від нашого магазину до перевізника в момент передачі посилки оператору. Посилки страхуємо на повну вартість. Перевіряйте товар на цілісність в момент його отримання. Виявили пошкодження? Складайте акт пошкоджень та вимагайте компенсації від перевізника.

Термін збирання та відправлення замовлень 1-2 робочих дня з дати зарахування коштів на наш розрахунковий рахунок!

 

!!!!!ВАЖЛИВО!!!!!
При пересиланні новою поштою всі замовлення об'ємною вагою понад 1 кг за правилами перевізника повинні бути упаковані в їх коробку. Як правило від цього відбиваємося, але якщо таки коробку "напарюють"  її вартість додається до вартості послуг з пересилання та  оплачується Покупцем представнику нової пошти при отриманні замовлення (коробка + послуги перевезення по їх тарифом).

 

Новая почта

Новая почта:

  • Замовлення можна забрати за адресою:
    Самовивіз з обраного вами відділення нової пошти. Перевіряйте зазначені для відправлення данні та чи працює обране вами відділення нової пошти.
Джастин

Джастин:

  • Зазначайте повні данні для пересилання, з номером відділення, ваш мою. тел. тощо.
Укрпочта

Укрпочта:

  • Обов'язково зазначайте діючий індекс та контактний номер телефону

Вхід в особистий кабінет ×
Відновлення паролю ×
Введіть email адресу, як при реєстрації.
Ми вишлемо на неї ссилку для відновлення паролю.
Реєстрація особистого кабінету покупця ×